Nové štúdio Perla-Ružinov

OTVORENIE

NOVÉ ŠTÚDIO PRE RUŽINOV.

Vytrénuj zo seba klenot. V Perle Ružinova. Pretože naše najnovšie štúdio v obytnom komplexe Perla Ružinova je priateľské a moderné. Aby si svoje ciele zaručene dosiahol:

  • Veľkorysá tréningová plocha s najmodernejšími strojmi od lídrov trhu Precor a gym80.
  • Fitness na viac ako 1.000 m² pre nekompromisný tréning sily a výdrže.
  • Oddelený tréningový priestor pre dámy a otvorené denne od 6.00 do 24.00 hod.
  • Moderná funkčná zóna – viac tréningových úspechov vďaka voľnému tréningu.
  • Dobrý prístup verejnou dopravou a parkovanie priamo v objekte.

Presná adresa je: Gagarinova ul., križovatka s Tomášikovou, Ružinov. V blízkosti nájdeš zastávky MHD č. 66, 96, 196, 201, 202 a 212.

Tu sa môžeš trochu poobzerať, pár fotiek z nášho najnovšieho štúdia.

Upozornenie: prevádzka štúdia Grand House bude od 6. novembra ukončená – ponúkame ti oveľa lepšie tréningové podmienky v Perle Ružinova.

Fitinn

MY CVIČÍME S CENAMI, TY CVIČÍŠ S NAMI.

Fitinn predstavuje silný pomer ceny a služieb a kvalitu na vysokej úrovni. Od januára 2011 môžeš úspešný fitnes koncept z Rakúska využívať aj na Slovensku.

Športoví nadšenci tak majú viac možností využiť našu ponuku a trénovať v štúdiu Fitinn len za 19,90 EUR mesačne. U nás sa môžeš spoľahnúť na ideálne tréningové podmienky: Najmodernejšie prístroje, uvoľnená tréningová atmosféra a extra dlhé otváracie hodiny (denne od 6:00 do 24:00 hod.) patria k štúdiu Fitinn práve tak, ako oddelený tréningový priestor pre dámy a cenovo výhodné soláriá, len za 1 EUR na 4 minúty (Soláriá k dispozícii len vo vybraných štúdiách).

Tešíme sa na tvoju návštevu už čoskoro!