Zariadenie štúdia

ZARIADENIE ŠTÚDIA

Z NIČOHO NIČ NEVZNIKÁ

Vo Fitinn trénuješ výhradne na najnovších silových a kardio prístrojoch na trhu – od bicyklov po bežiace pásy, od multipressu po šikmé lavičky, od stojanov na činky po kotúče. Pritom sa spoliehame na dlhoročné skúsenosti a know-how našich partnerov.

Sústredíme sa na to najdôležitejšie – tvoj úspešný tréning. Vytrvalostný a silový tréning je preto u nás na prvom mieste. Tak strácaš prebytočné kilá, vytváraš svalovú hmotu, prispievaš k spevneniu tela a lepší pocit. Popri veľkom výbere silových a kardio prístrojov ponúkame našim členkám oddelený tréningový priestor pre dámy.

Voľný tréning vo funkčnej zóne.

INOVÁCIE

Ideme až po naše hranice. A potom ideme ďalej. Našu ponuku neustále prehodnocujeme, hľadáme nové inovatívne tréningové metódy a zapracúvame ich do nášho konceptu – samozrejme za nezmenenú cenu Tým plníme náš záväzok: Len to najlepšie, pre tých najlepších.

VOĽNÝ TRÉNING VO FUNKČNEJ ZÓNE.

Silový tréning s váhou vlastného tela – voľný a bez strojov. Funkčná zóna ti umožní komplexný tréning formovania postavy, ktorý šetrí kĺby a vďaka potrebe stabilizácie tela podporuje rast svalov.

Výbava je zostavená trénermi špeciálne pre voľný tréning: Corebags, Bosu, Balance Boards, TRX & Co. S otázkami sa vždy môžeš obrátiť na našich osobných trénerov.

Nájdi štúdio Fitinn v tvojom okolí.