STAŇ SA NAŠÍM ČLENOM

Všetky svaly vedú do Fitinn

Od roku 2004 ponúkame našim vyše 100.000 členom silný pomer ceny a služieb, najvyššiu kvalitu a optimálne tréningové podmienky v našich štúdiách. Sústredíme sa na to najdôležitejšie – tvoj úspešný tréning. Máme pre teba otvorené denne od 6.00 do 24.00 hod. Dokonca aj v nedeľu a vo sviatok!

A takto to funguje

Zamestnanec na recepcii ťa prevedie po celom štúdiu a následne spolu vyplníte zmluvu. Nezabudni, že musíš mať minimálne 18 rokov, aby si mohol/mohla trénovať v štúdiu Fitinn. V prípade mladších osôb potrebujeme bezpodmienečne podpis zákonného zástupcu. Pri prihlásení si preto nezabudni vziať preukaz totožnosti.

Skôr ako s nami uzavrieš zmluvu, môžeš samozrejme absolvovať skúšobný tréning za cenu 10 EUR. Ak sa následne počas jedného týždňa rozhodneš pre permanentku fitnes, pripíšeme ti samozrejme poplatok na permanentku vo forme dobropisu!

Členský preukaz štúdia Fitinn

Pri prihlásení na recepcii dostaneš po zaplatení zálohy vo výške 20 EUR členský preukaz štúdia Fitinn. Záloha ti bude samozrejme opäť vrátená pri ukončení členstva v štúdiu Fitinn.

Šatne a odkladacie trezory

Pre použitie našich šatní potrebuješ visací zámok pre bezpečné uzamknutie.
Zámok si môžeš kúpiť na recepcii za 10 EUR alebo si môžeš priniesť svoj vlastný, ak už ho máš. Pre veľmi vzácne cennosti je ti kedykoľvek k dispozícii odkladací trezor v blízkosti recepcie.

Žiadny tréning sa nezaobíde bez obuvi, uteráka a železnej vôle!

Čistota má v našich štúdiách významné miesto. Trénuj preto vždy v čistej športovej obuvi a s uterákom. Preukáž svoju silu aj v čistení a po použití vydezinfikuj prístroje!

Osobný tréner

Pre čo najrýchlejšie dosiahnutie tvojho tréningového cieľa, si môžeš kedykoľvek zarezervovať asistenciu osobného trénera, ktorý dokáže tréning prispôsobiť špeciálne tvojim požiadavkám!

Na čo ešte čakáš?

Staň sa členom a trénuj na najmodernejších kardioprístrojoch a silových prístrojoch značky Precor a gym80!

Nájdi štúdio Fitinn v tvojom okolí.