Silné novinky

Tréning zdarma pre tvojich priateľov!

Vitaj pri najnovšom vydaní Fitinn newslettera “Silné novinky”. Nájdeš v ňom najaktuálnejšie témy z našich štúdií a viac k tréningu, športu a pohybu.

TRÉNING PRE PRIATEĽOV ZDARMA.

Pozvi svojich priateľov a kolegov na spoločný tréning. V júli trénujú tvoji priatelia zdarma. Spoločný tréning je jednoducho zábavnejší.

viac »

TRÉNUJ SPOLU S PRIATEĽOM.

Spoločný tréning je nielen zábavnejší, ale aj efektívnejší. Zdieľaj fotky zo spoločného tréningu na našom Facebooku a ukáž všetkým ako má vyzerať správny workout.

viac »

ZAČNI SVOJ DEŇ FIT.

Na poriadny výkon sa treba poriadne pripraviť. A začína sa práve raňajkami, ktoré by mali byť výživné, pravidelné a chutné. Úspešne tak zvládneš celý deň plný energie a motivácie.

viac »

TRÉNING V CELEJ SIETI FITINN.

Aktivuj si teraz službu go4all len za 19,90€ a môžeš trénovať vo všetkých 4 fitness štúdiách. Je jedno kde práve si, nájdeš nás vždy za rohom. Otvorené denne od 06:00 do 24:00.

viac »

INFORMÁCIE, AKCIE A VIAC

S letákom s novinkami štúdia Fitinn si vždy v obraze. Či už ide o novú akciu, najčerstvejšie informácie o štúdiu Fitinn alebo pomocné tipy a triky k tréningu a výžive – s naším letákom s novinkami sa všetko dozvieš skôr ako ostatní!

Aby ti nič neušlo, prihlás sa už dnes a čoskoro nájdeš najnovšie informácie vo svojej e-mailovej schránke: news@fitinn.sk