Silné novinky

Nové štúdio, tréning a ešte oveľa viac!

Vitaj pri najnovšom vydaní Fitinn newslettera “Silné novinky”. Nájdeš v ňom najaktuálnejšie témy z našich štúdií a viac k tréningu, športu a pohybu.

PRE TVOJICH NAJVÄČŠÍCH PRIATEĽOV

Teraz musíš byť rýchly: odteraz dostaneš vo svojom štúdiu Fitinn dve vstupenky v hodnote 20 EUR zadarmo. Môžeš ich podarovať priateľom a iným športovým nadšencom. Platí len do vyčerpania zásob!

viac »

ÚPLNE NOVÉ ŠTÚDIO V RUŽINOVE

V Ružinove sa bude ďalej tvrdo trénovať. Pretože od 1. decembra sme otvorili nové štúdio v obytnom komplexe Perla (a nahrádza tak predchádzajúce štúdio v budove Grand House). Modernejšie, väčšie a lepšie!

viac »

2x 1. MIESTO: GYM80 A PRECOR OCENENÉ

V štúdiách Fitinn trénuješ na najmodernejších strojoch – a za výhodnú cenu. Značky Precor a gym80 sú jednotkami v oblasti strojov na vytrvalostný a silový tréning. Aj tento rok sú naši partneri na popredných miestach.

viac »

VIANOCE A NOVÝ ROK: MIMORIADNE OTVÁRACIE HODINY

Tvojmu tréningu nestojí nič v ceste. Naše štyri štúdiá sú samozrejme otvorené aj počas vianoc, vždy od 6:00 do 24:00 hod. Len 24.12. a 31.12. bude otvorené kratší čas, 25.12. a 1.1. bude zatvorené.

viac »

INFORMÁCIE, AKCIE A VIAC

S letákom s novinkami štúdia Fitinn si vždy v obraze. Či už ide o novú akciu, najčerstvejšie informácie o štúdiu Fitinn alebo pomocné tipy a triky k tréningu a výžive – s naším letákom s novinkami sa všetko dozvieš skôr ako ostatní!

Aby ti nič neušlo, prihlás sa už dnes a čoskoro nájdeš najnovšie informácie vo svojej e-mailovej schránke: news@fitinn.sk