Silné novinky

Spoločný tréning & super ceny

Vitaj pri najnovšom vydaní Fitinn newslettera “Silné novinky”. Nájdeš v ňom najaktuálnejšie témy z našich štúdií a viac k tréningu, športu a pohybu.

TOTO LETO TRÉNUJME SPOLU

Pre tvojich priateľov je leto vo Fitinn zdarma. Do konca augusta si môžeš na každý tréning priviesť priateľku alebo priateľa – a to aj viackrát. A ty naviac môžeš vyhrať super ceny.

viac »

VYHRAJ CENY ZA VYŠE 2.500 EUR

Toto je šanca pre členov Fitinn. Losujeme spomedzi všetkých, ktorí toto leto privedú na tréning priateľa. Vyhrať môžeš najnovší iPhone SE, 2x Apple Watch Sport, 15x Fitinn Bags a celkovo 54 mesiacov tréningu zdarma.

viac »

5 TIPOV PRE LETNÝ TRÉNING

Ak teplomer vyskočí nad 30-stupňovú značku, nemusíš ešte svoj tréning úplne vynechať. Niekedy stačí len zaradiť nižšiu rýchlosť. Dali sme pre teba dokopy najdôležitejšie tipy pre letný tréning.

viac »

FUTBALOVÉ LOPTY SÚ VYLOSOVANÉ

Oplatí sa dať like na Facebooku Fitinn a čítať náš Newsletter. V rámci ME vo futbale sme vylosovali viac než 20 Fitinn futbalových lôpt, aby si nevypadol z tréningu. Takže kvalifikácia na majstrovstvá sveta môže prísť!

INFORMÁCIE, AKCIE A VIAC

S letákom s novinkami štúdia Fitinn si vždy v obraze. Či už ide o novú akciu, najčerstvejšie informácie o štúdiu Fitinn alebo pomocné tipy a triky k tréningu a výžive – s naším letákom s novinkami sa všetko dozvieš skôr ako ostatní!

Aby ti nič neušlo, prihlás sa už dnes a čoskoro nájdeš najnovšie informácie vo svojej e-mailovej schránke: news@fitinn.sk