Silné novinky

Pre tvojich najväčších priateľov

Vitaj pri najnovšom vydaní Fitinn newslettera “Silné novinky”. Nájdeš v ňom najaktuálnejšie témy z našich štúdií a viac k tréningu, športu a pohybu.

2 DENNÉ KARTY AKO DARČEK

Aby si mal silné leto, pozývame tvojich priateľov na tréning zadarmo. Vo svojom štúdiu si môžeš od zajtra vyzdvihnúť dve denné karty zdarma, ktoré môžeš darovať. Len pre členov a len kým vystačia zásoby.

viac »

FUNKČNÝ TRÉNING

O funkčnom tréningu sa teraz veľa hovorí. Lebo je jednoduchý, šetrí kĺby a je vysoko efektívny. Vyskúšaj ho v našej funkčnej zóne. Je samozrejme v cene členstva, ktoré činí len 19,90 Eur mesačne.

viac »

SPRÁVNE PITIE PRI TRÉNINGU

Tekutiny sú pre naše telo životne dôležité. Ale kedy a hlavne koľko by si mal piť pred, počas a po tréningu? Prezradíme ti, ako môžeš vďaka pitiu zvýšiť svoju výkonnosť a ktoré nápoje sú k tomu vhodné.

viac »

VYHRAJ FUTBALOVÚ LOPTU!

11. júna hrá slovenská reprezentácia svoj prvý zápas na ME vo Francúzsku. Buď pripravený a vyhraj jednu z 5 Fitinn-futbalových lôpt. Napíš nám e-mail na news@fitinn.sk, uveď meno a adresu. Veľa šťastia!

INFORMÁCIE, AKCIE A VIAC

S letákom s novinkami štúdia Fitinn si vždy v obraze. Či už ide o novú akciu, najčerstvejšie informácie o štúdiu Fitinn alebo pomocné tipy a triky k tréningu a výžive – s naším letákom s novinkami sa všetko dozvieš skôr ako ostatní!

Aby ti nič neušlo, prihlás sa už dnes a čoskoro nájdeš najnovšie informácie vo svojej e-mailovej schránke: news@fitinn.sk