Silné novinky

Teraz už štyrikrát v Bratislave!

Ahoj,

Fitinn predstavuje tréning za najlepšiu cenu – odteraz v Bratislave dokonca až 4-krát. Od minulého týždňa je totiž otvorené aj najnovšie štúdio v Starom Meste (Poštová 1). Ak máš aktivovaný progam “go4all”, jednoducho sa zastav a vyskúšaj ho! Alebo využi jednu z dvoch denných vstupeniek, ktoré sme pre teba pripravili ako darček.

Okrem toho ti v našom druhom letáku s novinkami prezradíme, ako sa môžeš vyhnúť najväčším kalorickým bombám, resp. vianočným pokušeniam, a kedy budeš môcť toto sladké pečivo u nás vytrénovať. Okrem toho jedinečná šanca na výhru: losujeme o päť úplne posledných tréningových rukavíc Fitinn!

Nám zostáva už len popriať ti krásne sviatky a všetko dobré do nového roka 2014!

Dovidenia a s pozdravom
celý tím Fitinn

OTVORENIE NOVÉHO ŠTÚDIA V STAROM MESTE!

Odteraz ťa vo Fitinn na Slovensku čaká ešte viac tréningových možností. Pretože od 25. novembra je otvorené naše najnovšie štúdio v Office Center Poštová 1 priamo v centre Bratislavy.

Až na dvoch poschodiach ťa očakáva obrovská zóna s najrôznejšími prístrojmi, zóna na funkčný tréning, ako aj najmodernejšie ležiace a stojace soláriá. S programom “go4all” je ti odteraz toto štúdio k dispozícii denne od 6:00 do 24:00 hod. A pokiaľ ešte potrebuješ permanentku do fitnescentra, využi našu vianočnú ponuku: Jeden rok fitnes vrátane programu go4all a tašky Fitinn teraz len za 250 EUR!

viac »

2 DENNÉ VSTUPENKY AKO DARČEK PRE TVOJICH ZNÁMYCH

Vo dvojici je motivácia jednoducho väčšia – preto ti teraz v tomto predvianočnom čase darujeme dve denné vstupenky zdarma. Môžeš ich darovať svojim priateľom alebo známym. Už pri najbližšej návšteve tak budete môcť spoločne veslovať 20 km, posilňovať alebo sa jednoducho vzájomne motivovať pri sklápačkách.

Príď najneskôr do 24. decembra na recepciu vo svojom štúdiu. Náš tím už pre teba pripravil osobnú obálku s dennými vstupenkami.

viac »

JEDZ TOTO A NIE TAMTO!

Je to horor pre každé namáhavo vyšportované telo: čas adventu a Vianoc. Kulinárske špeciality ako medovníky, marcipán, varené víno a vianočný zemiakový šalát, ktoré už tradične sprevádzajú toto obdobie, obsahujú veľa cukru v kombinácii s nezdravými tukmi.

V boji proti tomuto stravovaciemu šoku pomáha len šport a dostatok pohybu! Pre istotu sme pre teba pripravili pár alternatív ku klasickým adventným a vianočným pokušeniam: napríklad naše tyčinky namiesto vianočného pečiva, pečené jablká namiesto čokoládových medovníkov alebo zázvorový čaj namiesto vareného vína či punču.

viac »

TRÉNING POČAS SVIATKOV

Fitinn ti ponúka obzvlášť dlhé otváracie hodiny: denne od 6:00 do 24:00 hod. – aj cez víkendy a sviatky. Počas Vianoc a na Nový rok by sme však chceli nášmu tímu a tvojmu telu dopriať menší oddych. Preto dávaj pozor na nasledujúce zmenené otváracie hodiny:

  • 24.12.2013: od 6:00 do 12:00 hod.
  • 25.12.2013: zatvorené
  • 31.12.2013: od 6:00 do 14:00 hod.
  • 01.01.2014: zatvorené

Vo všetky ostatné dni sme tu pre teba tak ako obvykle, od 6:00 do 24:00 hod. Už teraz ti želáme pekné Vianoce a silný začiatok do nového roku 2014!

MOŽNOSŤ VYHRAŤ POSLEDNÉ TRÉNINGOVÉ RUKAVICE

Už dlhšiu dobu sú všetky praktické tréningové rukavice Fitinn v našich štúdiách vypredané. Včas sme ti však odložili posledné kusy týchto rukavíc.

Ako pravidelný čitateľ nášho letáka s novinkami máš teraz šancu vyhrať jeden z piatich párov. Jednoducho pošli svoje meno, adresu, požadovanú veľkosť (S – XL), ako aj svoju e-mailovú adresu na news@fitinn.sk. Uzávierka je 13. decembra 2013. Veľa šťastia!

zúčastniť sa súťaže »

INFORMÁCIE, AKCIE A VIAC.

S letákom s novinkami štúdia Fitinn si vždy v obraze. Či už ide o novú akciu, najčerstvejšie informácie o štúdiu Fitinn alebo pomocné tipy a triky k tréningu a výžive – s naším letákom s novinkami sa všetko dozvieš skôr ako ostatní!

Aby ti nič neušlo, prihlás sa už dnes a čoskoro nájdeš najnovšie informácie vo svojej e-mailovej schránke: news@fitinn.sk