Silné novinky

Bezplatný tréning pre tvojich najlepších priateľov

Ahoj,

prichádza úplne prvý newsletter Fitinn. A pri tejto výnimočnej príležitosti sme pre teba zozbierali veľa užitočných, nápomocných a zaujímavých noviniek.

Napríklad to, ako môžeš vo Fitinn trénovať spoločne so svojimi priateľmi – úplne zadarmo a nezáväzne. Okrem toho prinášame všetky informácie o nových vysokokvalitných tréningových rukaviciach Fitinn, triky na ideálny príjem tekutín počas tvojho cvičenia a množstvo tréningových možností vo Fitinn v Bratislave.

Želáme veľa zábavy pri čítaní, skvelé tréningové úspechy s Fitinn a do skorého videnia v jednom z našich štúdií!

S pozdravom
tím Fitinn

BEZPLATNÝ TRÉNING PRE TVOJICH NAJLEPŠÍCH PRIATEĽOV

Odteraz máme pre teba výnimočné potešenie: môžeš si na tréning zobrať svojich priateľov – a to úplne zadarmo. Ukáž im najmodernejšie vybavené štúdiá Fitinn a spolu absolvujte tréning. Spoločné trénovanie je predsa oveľa zábavnejšie!

Príďte na recepciu, spoločne sa na túto akciu nahláste a tvoji priatelia môžu okamžite využívať ponuku Fitinn až do 15. septembra úplne zadarmo. A keď nebudeš mať na cvičenie čas alebo chuť, môžu prísť aj bez teba!

viac »

OD 16. OKTÓBRA: TRÉNINGOVÉ RUKAVICE FITINN

Ideálne pre tréning bez kompromisov: rukavice spevnené ochranným gélom v jednoduchom dizajne Fitinn. Rukavice spevňujú a zároveň chránia tvoje zápästia. Výstuž dlaní sa okrem toho stará o príjemné uchopenie a držanie pri tréningu na prístrojoch a so závažiami.

Najnovší produkt Fitinn bude v predaji od 16. októbra – a to za senzačnú cenu 12,90 EUR. Nemal by si však dlho váhať. Táto ponuka totižto platí len do vypredania zásob.

viac »

PITIE PRI TRÉNINGU!

Pri spaľovaní kalórií a budovaní svalov musí ľudské telo vydať veľa energie. Pritom stráca cenné minerály a vodu, obe zložky nesmierne dôležité pre dobrý pocit a výkon.

Dostatočný príjem tekutín počas športu dodáva telu nielen nutnú telesnú výživu, ale aj zlepšuje výdrž a výkon. Ich nedostatok sa veľmi rýchlo ukáže: telo ochabne, športovec sa cíti nesústredený a rozbolí ho hlava. Vtedy treba zájsť k nápojovému baru Fitinn: poriadny dúšok poskytne rýchlu pomoc.

viac »

GO4ALL: 3-KRÁT FITINN!

Je jedno, kde sa práve v Bratislave nachádzaš, štúdio Fitinn je určite neďaleko. V súčasnosti máš k dispozícií už tri štúdiá s najlepšími tréningovými možnosťami a najmodernejšími kardio- a silovými strojmi. A to denne od 6:00 do 24:00 hod.

Služba “go4all” je čarovným slovíčkom, vďaka ktorému môžeš využívať všetky štúdiá. Za jednorazový poplatok 19,90 EUR si ako registrovaný člen môžeš túto službu kedykoľvek aktivovať. A to v ktoromkoľvek štúdiu Fitinn. Potom ti budú k dispozícii všetky naše štúdiá, a to aj vtedy, keď nám pribudnú nové pobočky!

viac »

INFORMÁCIE, AKCIE A VIAC.

S letákom s novinkami štúdia Fitinn si vždy v obraze. Či už ide o novú akciu, najčerstvejšie informácie o štúdiu Fitinn alebo pomocné tipy a triky k tréningu a výžive – s naším letákom s novinkami sa všetko dozvieš skôr ako ostatní!

Aby ti nič neušlo, prihlás sa už dnes a čoskoro nájdeš najnovšie informácie vo svojej e-mailovej schránke: news@fitinn.sk