O nás

NAŠA FILOZOFIA

Od roku 2004 ponúkame našim vyše 100.000 členom silný pomer ceny a služieb, najvyššiu kvalitu a optimálne tréningové podmienky v našich štúdiách. Sústredíme sa na to podstatné – úspešný tréning našich zákazníkov. Práve preto sa náš reťazec fitnesštúdií stal tým najobľúbenejším v Rakúsku.

Otvorením nového štúdia v Bratislave chceme poskytnúť optimálny tréning v štúdiách skupiny Fitinn širšiemu okruhu ľudí a presvedčiť ich o úspešnosti nášho konceptu.

My cvičíme s cenami, ty cvičíš s nami.

Vďaka nám bude celé Rakúsko fit – to je náš cieľ. A to za neprekonateľnú cenu. Kto trénuje v štúdiu Fitinn, nemusí mať tučnú peňaženku. Naším sloganom sa staviame do pozície kvalitného fitnesštúdia v oblasti diskontu.

Naša práca je naším povolaním.

Pravidelný fitnestréning posilní nielen svalstvo, ale aj fyzické a duševné zdravie. Preto sme sa zaviazali umožniť našim členom vždy účinné cvičenie so sľubným výsledkom.

Fitnesštúdio stvorené pre prívržencov športu.

Férový prístup má v skupine Fitinn významné miesto, pretože všetci členovia majú rovnaké práva. Špeciálne výhody a ceny pre priateľov nezapadajú do nášho konceptu. Každý člen zaplatí minimálnu základnú cenu a v prípade záujmu má možnosť využiť doplnkové služby, ako napr. cenovo najvýhodnejšie soláriá.

Bez zbytočností.

Aby sme mohli zaručiť nízky členský poplatok a zachovať najvyšší štandard kvality, rozhodli sme sa vedome vynechať doplnkové služby, ako sú sauna a aerobik. Radšej sa sústredíme na to, aby sme poskytli vždy najnovšie a najlepšie kardioprístroje a silové prístroje.

Vždy na blízku.

Štúdio Fitinn vsádza na dostupnosť! Voľba všetkých miest je dôkladne premyslená. Dobré dopravné spojenie je nevyhnutnosťou.

Míľovými krokmi napred.

V štúdiu Fitinn má významné miesto aj rast. Aby sme zaručili stále väčšie pokrytie, a tým aj lepšiu dostupnosť pre všetkých našich zákazníkov, naďalej rozširujeme našu prevádzku na vysokej úrovni.