NAJČASTEJŠIE OTÁZKY K ŠTÚDIU FITINN

1. VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

2. TRÉNINGOVÝ PRIESTOR

3. SOLÁRIUM

1. VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Aké výhody plynú z členstva v štúdiu Fitinn oproti iným fitnesštúdiám?

V štúdiu Fitinn trénuješ pri uzavretí ročnej permanentky len za 19,90 EUR mesačne, bez poplatku za zápis, na tých najlepších a najmodernejších silových a kondičných prístrojoch. Všetko len za jednu cenu (bez skrytých poplatkov). Podľa konceptu: Najlepšia cena, najlepšia kvalita, najlepšie miesto a jednoduché používanie.

Prečo je štúdio Fitinn také cenovo výhodné?

Štúdiá Fitinn sú zamerané len na to podstatné. Tréneri sa objednávajú len v prípade záujmu. Neponúkame drahé doplnkové zariadenia. Vzniká tak cenovo výhodná štruktúra nákladov, ktorú môžeme ďalej poskytnúť zákazníkovi: Permanentka fitnes len za 19,90 EUR mesačne!

Môžem si tréning v štúdiu Fitinn najprv vyskúšať?

Áno. Kúpiš si jednoducho dennú vstupenku za 10 EUR. Ak počas 10 dní po skúšobnom tréningu uzavrieš ročnú permanentku v štúdiu Fitinn, pripíšeme ti tento poplatok pri prvom mesačnom poplatku vo forme dobropisu.

Môžem so sebou vziať priateľov, ktorí so mnou chcú jeden deň trénovať?

Áno. Priateľov môžeš vziať kedykoľvek. Tu platí rovnaký postup ako pri skúšobnom tréningu: tvoji priatelia si kúpia dennú vstupenku za 10 EUR a tento poplatok im bude pripísaný vo forme dobropisu, ak sa počas 10 dní po využití dennej vstupenky rozhodnú uzavrieť ročnú permanentku v štúdiu Fitinn.

Musím si vziať uterák a pevnú obuv?

Používanie uteráka je v štúdiu Fitinn povinné. Uterák je potrebný najmä ako podložka pri používaní prístrojov na ochranu pred znečistením v dôsledku potenia. Hostia sú povinní nosiť primerané tréningové oblečenia a čistú športovú obuv do haly, ktorej podrážka nezanecháva stopy na podlahe. Športová činnosť bez trička a pevnej športovej obuvi je zakázaná. Pozri tiež Poriadok štúdia Fitinn!

Musím sa pred prvou návštevou štúdia prihlásiť?

Nie. Jednoducho prídeš a náš tím ti poskytne všetky dôležité informácie. U nás môžeš trénovať kedykoľvek bez predchádzajúceho prihlásenia.

2. TRÉNINGOVÝ PRIESTOR

Ponúka štúdio Fitinn služby trénerov, ktorí mi dokážu zostaviť individuálny tréningový plán?

Prirodzene, ak chceš, môžeš u nás využiť aj služby profesionálnych vyškolených fitnes trénerov. Po zvážení tvojich osobných tréningových cieľov ti bude zostavený tréningový plán, ktorý ti pri správnom dodržiavaní zaručí skoré tréningové úspechy.

Kto mi poradí pri obsluhe fitnesprístrojov?

Popri radách zo strany našich trénerov sa môžeš v prípade otázok týkajúcich sa používania fitnesprístrojov kedykoľvek obrátiť na zamestnancov nášho štúdia.

Ako často môžem trénovať?

Naše štúdiá sú pre teba otvorené 365 dní v roku od 6.00 do 24.00 hod. Čo sa týka návštev štúdia, neexistujú žiadne obmedzenia.
Samozrejme, rozumné množstvo tréningových cvičení v súlade s tréningovým plánom je veľmi dôležité. Rovnako treba zdôrazniť, že úspech tvojho tréningu nezávisí od častého opakovania tréningových jednotiek, ale od správneho načasovania jednotlivých zaťažení a následných oddychových prestávok. Naši tréneri ti aj v tomto prípade poskytnú cenné rady.

Aké prístroje ponúka štúdio Fitinn?

V našich štúdiách na teba čakajú kvalitné silové prístroje značky Gym80, ako aj najlepšie kardioprístroje značky Precor. V tomto prípade je pre nás dôležité vsadiť na partnerov, ktorí sa už v priebehu mnohých rokov preukázali svojimi kvalitnými produktmi a majú popredné miesto na trhu v oblasti fitnes tréningu.

3. SOLÁRIUM

Môžem používať soláriá v štúdiu Fitinn Sun aj bez členstva v štúdiu Fitinn?

V každom fitnes štúdiu Fitinn máme osobitný vchod do solária štúdia Fitinn Sun, takže ho môže používať každý (aj nečlen) za najvýhodnejšiu cenu v Rakúsku!

Aké sú otváracie hodiny pre soláriá štúdia Fitinn Sun?

Rovnako ako v priestoroch fitnesštúdia, aj pre soláriá platia celoročne otváracie hodiny od pondelka do nedele vždy od 6.00 do 24.00 hod..

Ako sa na mieste dozviem o použití solárií a ďalších pokynoch?

Náš tím ti na mieste rád poskytne všetky dôležité informácie, ktoré potrebuješ pre rozumné používanie našich solárií. Podpery krku a ochranné okuliare do solária ti rovnako poskytnú naši zamestnanci.