2-TÝŽDŇOVÝ BEZPLATNÝ TRÉNING

AKO S NAMI DO NOVÉHO ROKA VSTÚPIŠ, TAK AJ VYSTÚPIŠ.

Vo Fitinn v Bratislave teraz 2 týždne zadarmo a nezáväzne.

Takto jednoduché to je:

  • Príď do jedného z našich štúdií.
  • Zaregistruj si skúšobné členstvo.
  • Trénuj 2 týždne v ľubovoľnom štúdiu zadarmo a nezáväzne.
  • Skúšobné členstvo zanikne automaticky.
  • Nezabudni si veci na tréning.

Tu nás nájdeš!

Priestor s kardioprístrojmi

Akcia platí do 28.02.2017 v štúdiu Fitinn. Len pre nových zákazníkov od 16 rokov (neplnoletým v rámci prihlásenia potvrdí zákonný zástupca podpisom svoj súhlas s tréningom). Platia všeobecné obchodné podmienky a vnútorný poriadok štúdia Fitinn. Nie je možné preplatiť ako hotovosť. Na jednu osobu je možné použiť 2-týždňovú testovaciu permanentku iba raz. Záloha za členskú kartu je 20 eur (po vrátení karty sa záloha vyplatí späť).

FITINN 4-KRÁT V BRATISLAVE.

Urobíme ťa fit. Nájdeš nás na 4 miestach v Bratislave: Poštová 1 v Starom Meste, Polus City Center, Perla Ružinova a Vienna Gate v Petržalke. Denne od 6:00 do 24:00 hod.

Nové fitness štúdio v Ružinove

MY CVIČÍME S CENAMI, TY CVIČÍŠ S NAMI.

V štúdiu Fitinn sa zapotíš pri tréningu, nie pri pohľade na cenu. U nás platíš len za služby, ktoré aj naozaj využívaš! S permanentkou do fitnes centra len za 19,90,- EUR mesačne môžeš napríklad neobmedzene trénovať na najmodernejších prístrojoch značiek Precor a gym80. Naše štúdiá sú otvorené denne od 6:00 do 24:00 hod. a majú aj oddelený priestor pre dámy – rýchle dosiahnutie úspechov je preto zaručené.

Tešíme sa na teba vo Fitinn!